Hakkımızda

ANASAYFAKURUMSALHakkımızda

 

BAŞARAN GRUP

1994 yılında ısıtma ve soğutma sektöründe faaliyete başlayan,  BAŞARAN ISI SİSTEMLERİ İNŞAAT VE TİCARET A.Ş. doğalgaz sektöründe elde etmiş olduğu başarılardan dolayı yükselişini sürdürmüş olup 2009 yılında BAŞARAN SU ARITMA LTD.ŞTİ.’yi kurarak AQUAMAB ve OLIMPIA markaları ile grup firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Merkezi Ankara’da bulunan firmamızın;  2.500 m2 Merkez Plaza, Ankara Regnum Depo (Başaran Isı), Ankara Kazan Su Arıtma Fabrikası, Adana (Başaran ısı), Adana (Başaran Su Arıtma), İzmir (Başaran Isı), İzmir (Başaran Su Arıtma), Kayseri (Başaran Isı) ve Samsun’da (Başaran Isı) bulunan lojistik depoları, bölge müdürlükleri ile (Toplam 15.000 m2 kapalı alan) üretim tesisi, lojistik depoları, eğitim salonları, infomobil tanıtım araçları, pazarlama ve sevkiyat araçları, tecrübeli teknik ekibi, deneyimli satış personeli, tabelalı, teşhirli bayileri, müşterileri ve yıllardır yükselen trendiyle sektörünün en önde gelen firmalarından biri olmuştur. Nitelikli mühendis kadrosu, teknik ekibi, deneyimli satış personeli ve kendisine bağlı bayisi, tabelalı teşhirli münhasır bayileri, bölge müdürlükleri ve yıllardır yükselen trendiyle sektörün en önde gelen firmalarından biri olmuştur.

BAŞARAN ISI SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. 2016 yılında iklimlendirme sektöründe dünyanın 1 numarası DAIKIN AŞ. ile işbirliğine girmiş olup, 5 bölge ve 44 ilde ısıtma distribütörlüğü 3 bölgede soğutma ana bayiliği görevini başarıyla devam ettirmektedir. Merkezi Ankara’da bulunan firmamız zaman içerisinde Kayseri, İzmir, Samsun, Adana bölge ve lojistik depolarını faaliyete geçirmiş olup bu yapılanma ile geldiğimiz noktada müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak ihtiyaca tam hizmet ilkesiyle taleplere en kısa sürede cevap vermektedir.

BAŞARAN ISI SİSTEMLERİ;

DAIKIN A.Ş. işbirliği ile 5 bölge de münhasır bayi showroomları oluşturularak, DAIKIN’ in soğutma pazarındaki liderliğinin yanında ısıtma pazarında da en üst sıralarda ki hedeflerine ulaşmayı amaç edinmiştir.

Şu anda 128 adet münhasır bayimizin showroomları bitirilmiş olup, 2021 yılı sonu itibari ile bu sayı 150 adet olarak hedeflenmiştir. Bünyesinde bulundurduğu sektörde dünyaca tanınmış ve pazarda önemli paya sahip markalar ile bayilerine ve müşterilerine ısıtma-soğutma ve su arıtma sistemlerin de geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.
Bayileri, satış noktaları, inşaat firmaları, müteahhitler ve kooperatiflere çözüm ortağı olmaya devam etmekte ve hedeflerini hep daha iyi hizmet ilkesiyle sürdürmektedir.

Faaliyet Gösterilen İller;

Ankara Bölge: Ankara, Çankırı, Çorum, Kırıkkale, Konya, Karaman, Eskişehir, Bilecik, Bolu, Zonguldak
Kayseri Bölge: Kayseri, Sivas, Niğde, Nevşehir, Aksaray, Kahramanmaraş, Adıyaman, Yozgat, Elazığ, Malatya
Samsun Bölge: Samsun, Sinop, Giresun, Ordu, Rize, Trabzon, Amasya, Tokat, Karabük, Kastamonu, Bartın
İzmir Bölge: İzmir, Manisa, Denizli, Uşak, Aydın, Muğla, Afyon, Kütahya
Adana Bölge: Adana, Osmaniye, Hatay, Mersin, Gaziantep

Hakkımızda