Kurucumuzun Mesajı

ANASAYFAKURUMSALKurucumuzun Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız, Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız;

Başaran Ailesi olarak, 30 yıldan uzun süredir ticaret hayatımızdaki “mutlu ve memnun müşteriler” ilkesi başarılarımızın yegâne mihenk taşı olmuştur. Şeyh Edebali’nin öğrettiği “insanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturuyla hareket edip, ülkemizin kalkınması adına elini ve gövdesini taşın altına koyarak Anadolu coğrafyasının dört bir yanında yatırımlar yaptık ve istihdam alanları oluşturduk.

Başarının anlık değil, sürdürülebilir olması gerektiğini bilerek hareket edip; ilkelerine sadık, sektörde söz sahibi, yatırımcılarına kârlılık sağlayan ve geleceğe dönük teknolojik yatırımlarıyla alanında lokomotif görevini üstlenen kocaman bir aile olmayı başardık.

Yetenekli, tecrübeli ve kendini sürekli geliştiren çalışma arkadaşlarımız, bizim en önemli varlığımızdır. Gelişimlerine büyük önem verdiğimiz genç ve dinamik ekibimizle birlikte artarak devam eden başarılarımıza yenilerini ekleyerek yolumuza devam ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki, omuz omuza vererek daima en iyisini başarmaya devam edeceğiz.

Bilginin kolay ulaşılabilir olduğu, teknolojinin geometrik bir şekilde arttığı ve sınırların sadece sanal olduğu yeni dünya düzeninde rekabet sarmalı da her sektörde değişim ve gelişimi tetiklemiştir. Rekabet, sadece fiyat veya sadece ürün kalitesiyle de sınırlı değildir. Kaliteli ve nitelikli iş, satış sonrası hizmetler, aktif pazarlama stratejileri ve başarılı bir finans idaresi rekabette kalıcı olunmasını sağlamaktadır. Bu doğrultuda; distribütörlük, pazarlama ve dağıtımın tecrübesiyle Başaran Isı Sistemleri ile ısıtma ve soğutma sektörünün dünyada bir numarası olan Daikin, tecrübe ve birikimlerini birleştirerek sektörünün en hızlı büyüyen firması olmayı başarmıştır.

Fikrin oluşması, üretimin gerçekleşmesi, pazarlamanın yapılması, dağıtımla nihai tüketiciye ürünün ulaşması ve müşterimizin geri dönüşleriyle tam ve eksiksiz bir tedarik zinciri ağını hayata geçirdiğimiz bu yatırımlarımızla, bayilik ağlarımızı güçlendirerek iş ortaklarımıza sürdürülebilir bir kârlılık sağlamaya,  sektöre yön vermeye, alanımızda sürekli gelişmeye, ülkemize ve milletimize hizmet etmeye her zaman devam edeceğiz.

Çalışma arkadaşlarım ve iş ortaklarımıza selam ve sevgilerimi sunarım.

Zekeriya BAŞARAN
Yönetim Kurulu Başkanı